Przedszkole Nr 103 w Warszawie - Strona główna

Przedszkole Nr 103 03-562 Warszawa ul. Mokra 25 Tel.fax 022 679 18 27. Wykonanie WiP-TECH

OVERVIEW

This site przedszkole103.waw.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have scanned twenty pages within the web page przedszkole103.waw.pl and found zero websites linking to przedszkole103.waw.pl. There are one mass networking sites retained by przedszkole103.waw.pl.

PRZEDSZKOLE103.WAW.PL RANKINGS

This site przedszkole103.waw.pl is seeing fluctuating amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for przedszkole103.waw.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole103.waw.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole103.waw.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE103.WAW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole103.waw.pl Mobile Screenshot of przedszkole103.waw.pl Tablet Screenshot of przedszkole103.waw.pl

PRZEDSZKOLE103.WAW.PL HOST

We caught that a single root page on przedszkole103.waw.pl took two thousand three hundred and forty-nine milliseconds to stream. Our web crawlers could not observe a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
91.225.28.20

I discovered that przedszkole103.waw.pl is using the Apache os.

Przedszkole Nr 103 w Warszawie - Strona główna

DESCRIPTION

CONTENT

This site has the following in the site, "Mamo, Tato wolę wodę." We observed that the web page also stated " Włącz książkę, włącz czytanie." It also stated " Dobra praktyka kluczem do profesjonalizmu w edukacji. Projekt współpracy z przedszkolem Hijuch w Izraelu. Przypominamy, że niezbędnym warunkiem uzyskania certyfikatu Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Jest potwierdzenie przez Państwa faktu przeprowadzenie zajęć. W tym celu prosimy odwiedzić zakładkę Akademia Zdrowego Przedszkolaka,. Kliknij aby przejść do konkursu." The header had przedszkole nr 103 as the highest ranking keyword. It was followed by przedszkole Targówek, Targówek, and mokra which isn't as ranked as highly as przedszkole nr 103. The next words the site uses is Elżbieta Wosk. przedszkola Warszawa was also included and might not be understood by web engines.

SEEK MORE WEB PAGES

O nas - Przedszkole nr 106 w Warszawie

Akcja Cała Polska czyta dzieciom. Terapeutyczna rola poezji i literatury. Przedszkole nr 106 w Warszawie. Nasze przedszkole jest znaną, sprawdzoną i rzetelną placówką. Budynek przedszkola zdobi piękny ogród z różnymi gatunkami drzew i krzewów. Otoczenie budynku jest zadbane i bezpieczne. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. Pracujemy z dziećmi w wieku od 3 do 5 lat.

Bajkowe Przedszkole nr 107 - Warszawa Radość

Rodzice, których dzieci będą kontynuowały edukację w przedszkolu, proszeni są o wypełnienie druków. Druki będą u nauczycieli w grupach. Marzeniem naszym jest, żeby każdy z absolwentów Bajkowego Przedszkola miał pozytywny stosunek do siebie i świata, aby potrafił odnaleźć swoje miejsce w rzeczywistości. Pragniemy wspierać działania twórcze i pobudzać ekspresję własną dzieci.

Samorządowe Przedszkole nr 11 w GDYNI

Aby obejrzeć tę stronę musisz mieć zainstalowanš przeglądarkę obsługujšcą ramki.

Strona główna - Przedszkole nr 11 w Dąbrowie Górniczej. ul. Krasińskiego 35, 41 - 300 Dąbrowa Górnicza - przedszkole, przedszkola

Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Tel 32 264 - 16 - 66. Wtedy też będzie można zapoznać się z ofertą placówek. Nabór zostanie zakończony 28 kwietnia o godz.

Przedszkole miejskie nr 11 im. Marii Konopnickiej w Lesznie

STRONA ISTNIEJE OD GRUDNIA 2007 r. Nie przychodzę uczyć dzieci,. Ani też ich bawić,. Dyrektorem została wówczas Pani Dorota Tarnowska. W październiku, odbyła się uroczystość nadania Przedszkolu imienia. Patronuje nam do dzisiaj poetka i pisarka. funkcję dyrektora objęła Pani Zofia Magnus.